100 Jaar HJC

HJC, 100 jaar voortvarend!

Dit jaar - 2017 - bestaat de Haarlemsche Jachtclub maar liefst 100 jaar. Op 2 oktober a.s. is het precies honderd jaar geleden dat onze vereniging werd opgericht. Van dit jubileumjaar gaan we natuurlijk een feestje maken! De jubileumcommissie is vol op stoom om de plannen voor dit jaar uit te werken en te concretiseren. Eén weekend moet je daarbij alvast in je agenda vrijhouden:het weekend van 7 en 8 oktober. Dan vindt het grote Jubileumweekend plaats en het spreekt voor zich: dat mag je niet missen!

Maar we laten het niet op één weekend aankomen. Gedurende het jaar willen we je voortdurend meenemen in de feestelijkheden. Zo willen we extra jubileumaccenten aanbrengen tijdens de volgende evenementen:

2 april     

22-23 april

Opening seizoen, 16.00u

Openingswedstrijden HJC

20-21 mei Twaalfvoetsjollen evenement
25-28 mei Voorjaarstocht HJC
3-5 juni Combi Pinksterevenement
26-30 juli Haarlemse Vaardagen
(6)-7-8 oktober HJC, 100 jaar Voortvarend Jubileumweekend

 

 

 

 

 


Het honderdjarig bestaan van de HJC maakt ons trots en dankbaar en geeft ons inspiratie om verder naar de toekomst te kijken. De drie thema's (trots, dankbaarheid en toekomst) zullen we als rode draad in alle evenementen terug laten komen. 2017 Is het jaar waarin we met elkaar feest kunnen vieren, waarin we de HJC extra in de schijnwerpers kunnen zetten, zowel in- als extern. Het jubileum geeft ook aanleiding om met de blik vooruit te kijken naar de toekomst, want dit jubileum smaakt naar méér!

HJC, 100 jaar Voortvarend!

;

Jubileumweekend 7 en 8 oktober

Hieronder lees je wat er al bekend is over het jubileumweekend en wat we al kunnen en willen verklappen...

Thema

Zaterdagavond 7 oktober barsten we los met een spetterend feest voor onze leden. Niet zomaar. Met een thema natuurlijk. We raden je aan om vroegtijdig aan je outfit te beginnen. Want het gaat er niet alleen om hoe jíj eruit ziet die avond, maar hoe je samen acte de presence geeft. Jij samen met je partner, met je beste HJC-vriend(in) of samen met een groep HJC-vrienden. De opdracht luidt dus: mix & match. Vorm een duo of richt een groep op. Kleed je in relatie tot elkaar. Laat je alvast inspireren door de volgende voorbeelden. Gedurende het jaar zullen we nog wel wat ideetjes opwerpen. Succes!

 

         

Receptie

Op zaterdag 7 oktober wordt de receptie gehouden tussen 16.00-18.00 uur. Leden zijn hier van harte welkom. Daarnaast nodigt het bestuur haar relaties uit. Hieronder vallen ook oud-HJC leden die in het verleden actief zijn geweest op de HJC. Ken je nog iemand van wie je vindt dat hij of zij zeker een uitnodiging moet krijgen? Geef naam- en adresgegevens dan zo snel mogelijk door aan de secretaris van de HJC (secretaris@haarlemschejachtclub.nl).

;
 

Jubileumcommissie

De leden van de Jubileumcommissie zijn:
​​​​​​​Frans, Yvonne, Goos, Wim, Emma, Adse, Bernard en Janneke

Contact

Alle soorten vragen over het programma en alle festiviteiten kunnen worden gesteld per mail:
​​​​​​​
100 jaar voortvarend

ONZE SPONSORS

© 2018 Haarlemsche Jachtclub  Disclaimer - Sitemap - Website: MISD - Ontwerp: Butterfly Grafix